Moje miasto - Bielsko Biała, Przedszkole Integracyjne nr 1
W związku z obchodami 70 rocznicy połączenia miast Bielska i Białej starszaki z grupy IV zrobiły piękne budynki, które są charakterystyczne dla naszego miasta, a przedszkolaki z grupy III z pomocami pań ułożyły i zaśpiewały ciekawą piosenkę o naszym ulubionym mieście - Bielsku-Białej.
"Moje miasto-Bielsko-Biała"
Ref. Ja uwielbiam to
moje miasto
Bielsko-Biała
Bo tak piękne jest
przyjazne też
Bielsko-Biała / ref. x2
Moje miasteczko pełne krajobrazów jest
Mamy tu góry, lasy oraz rzeki
Studio filmowe znajdziesz w środku miasta też
Bolek i Lolek w sercach jest na wieki
W herbie widnieją obok siebie tarcze dwie
Dawnego Bielska oraz rzeki Białej
Góry Beskidy o nich każdy Polak wie
I czuje się naprawdę doskonale
Boooo, tu pięknie jest, tak pięknie jest ooooooo
Weekend- "Ja uwielbiam ją"


